HomeHakkımızda

Hakkımızda

NAMLI ZEYTİNLERİ

Kutsal Ağaçlardan
sofralara.

KURUMSAL

1978’den günümüze
Namlı Zeytinleri

Kurucumuz Mehmet Durmaz, 1978 yılında, küfelerde zeytin satmaya başlayarak, bugünkü şirketimizin temeli olan, Mehmet Durmaz Zeytinleri’ni kurmuştur. Özenle üretip satılan bu kaliteli zeytinlere artan talep sonucunda, Mehmet Durmaz 1993 yılında NAMLI ZEYTİNLERİ‘ni kurup, tesisleşme ve marka olma yolunda önemli bir adım atmıştır. Bu adım meyvelerini kısa süre içinde vermiş ve NAMLI ZEYTİNLERİ artık bilinen bir marka olmuştur.

1996 yılında babasından bayrağı devralan Volkan Durmaz, çekirdekten yetişmenin verdiği tecrübe ile her geçen yıl çıtayı yükselterek, bu bayrağı zirvede tutmuş ve bunu kendisine ilke edinmiştir.

Bugün 5500 m2 kapalı 4500 m2 açık alanlı Gemlik tesislerimizde siyah zeytin, 2000 m2 kapalı 1500 m2 açık alanı olan Akhisar bölgesindeki tesisimizde ise yeşil zeytin üretimi yapılmaktadır.

NAMLI markasıyla, gıda üretim şartlarına uygun olarak ISO 22000, HACCP, FSSC,  belgeli modern tesislerimizde özenle üretilen zeytinlerimiz, ulusal market zincirleri ve yurt içine verilen bayilikler aracılığıyla, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Volkan ve Hüseyin Durmaz kardeşler ve tüm NAMLI ailesi olarak ilkemiz; bize duyulan bu güveni sürdürebilmek, Dünya’da yetişen en eski meyve olarak bilinen zeytini, sizlere en doğal haliyle kaliteli ve sağlıklı bir şekilde sunabilmektir.

  • 1 Temmuz 2019